Magyar történelmi anekdoták. Összegyűjtötte: Zolnay Vilmos. Sajtó alá rendezte: Komáromi János. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 185+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
Áldásy Antal: A XV. század nyugati elbeszélő forrásai. A Magyar Történettudomány Kézikönyve. I. köt. 7/C füzet. Bp., 1928, Magyar Történelmi Társulat, 31 p. Kiadói papírkötés, "A Magyar Történelmi Társulat ajándéka" bélyegzéssel.
Isépy Dezső: Gondolatok Horthy Miklósról és 1944. október 15-ről. Bp., 2000, szerzői. Kiadói papírkötés. Hozzá tartozik: Ingyenes melléklet a Gondolatok Horthy Miklósról és 1944. október 15-ről c. könyv első kiadásához.
Hóman Bálint: A forráskutatás és forráskritika története. A Magyar Történettudomány Kézikönyve I. köt. 3/A. füzet. Bp., 1925, Magyar Történelmi Társulat, 42 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
[Áldor Imre]: A közelmult titkaiból. (A muszka intervencziótól a Dunai konfoederáczióig.) II. füzet. Bp., 1879, Légrády, 2+158 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel.
Nádas Ferenc: Usa. Gazdaság- és társadalompolitikai tanulmány. A Szociáldemokrata Párt Kiadása. Budapest 1943. Kissé sérült papírborítóval Sérült fűzéssel
"Nagypapa, ki volt Szabó Ervin?" Kommunista önkényuralmi utca- és intézménynevek a XXI. századi Magyarországon. Szerk.: Hetzmann Róbert. Bp., 2021, Patrióták. Kiadói papírkötés.