Der Friedenvertrag von Versailles. Unter Hervorhebung der abgeänderten Teile mit Inhaltsaufbau, Karten und Sachregister. Berlin, 1919, Reimar Hobbing, VIII+239+(1) p.+ 1 térkép. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel.
1848-49 a korabeli napilapok tükrében. Összeáll.: Bay Ferenc. Officina Könyvtár 36/38. Bp., 1943, Officina, 186+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
A Marxizmus-Leninizmus Kis Könyvtára sorozat 4 kötete: Lenin: Kik azok a "népbarátok" és hogyan hadakoznak a szociáldemokrácia ellen?; Lenin-Sztálin: A nők felszabadításáról.; Sztálin a Komszomolról. Szemelvények Sztálin elvtárs műveiből.; G. V. Plechánov: A személyiség történelmi szerepének kérdéséhez. Bp., 1949-1950, Szikra. Kiadói papírkötés, változó (részben sérült, foltos) állapotban.
Dárday Sándor, Zlinszky Imre: Kézikönyv kir. közjegyzők számára: Tekintettel az elmélet és gyakorlat igényeire irománypéldákkal ellátva II. kötet. Bp., 1875. Franklin 118 p. Kiadói papírborítóval, címlap restaurált, felvágatlan
Karácsony Sándor: A magyar béke. Háborúból békére (reformra) nevelés. Bp. 1947. Exodus (Hollósy ny.) 184 l. Kiadói papírborítóval, foltos előzéklappal, kis sérüléssel a gerincen
Raffay Ernő: Magyar tragédia. Trianon 75 éve. (DEDIKÁLT). Bp., 1995, Püski. Kiadói papírkötés, néhány a fűzéstől elváló lappal. A szerző, Raffay Ernő (1948- ) történész, politikus által DEDIKÁLT példány.