Fejér György: Codex Diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. Tomi IX. Volumen I.. Buda, 1833. Typ. Typogr. Regiae Universitatis Ungaricae. Korabeli fűzött papírkötésben, 810p. Felvágatlan Fontos családtörténeti kutatáshoz használatos munka
[Fejér György] Georgius Fejér: Codex Diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. Tomus Primus. Studio et Opera Georgii Fejér bibliothecarii regii. Budae, 1829, Typis Typogr. Regiae Universitatis Ungaricae, 490+6 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval.
[Fejér György] Georgius Fejér: Codex Diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. Tomus Tertius. Vol. II. Studio et Opera Georgii Fejér bibliothecarii regii. Budae, 1829, Typis Typogr. Regiae Universitatis Ungaricae, 495 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval és gerinccel.
[Fejér György] Georgius Fejér: Index Codex Dilomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis stripis Arpadianae. Studio et Opera Georgii Fejér bibliothecarii regii. Budae, 1930, Typis Typogr. Regiae Universitatis Ungaricae, 383 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Áldásy Antal: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke II. Címereslevelek 1 . kötet Bp., 1904. Magyar Nemzeti Múzeum. 494p. Kiadói félvászon kötésben
Áldásy Antal: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke II. Címereslevelek 4. kötet Bp., 1938. Magyar Nemzeti Múzeum. 505 p. Kiadói papírborítóval Felvágatlan
Áldásy Antal: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke II. Címereslevelek 3. kötet Bp., 1937. Magyar Nemzeti Múzeum. 499 p. Kiadói papírborítóval Felvágatlan
Áldásy Antal: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke II. Címereslevelek 7. kötet Bp., 1941. Magyar Nemzeti Múzeum. 576 p. Kiadói papírborítóval Felvágatlan
Áldásy Antal: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke II. Címereslevelek 5 . kötet Bp., 1939. Magyar Nemzeti Múzeum. 503 p. Kiadói papírborítóval Felvágatlan
Áldásy Antal: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke II. Címereslevelek 8 . kötet Bp., 1942. Magyar Nemzeti Múzeum. 584 p. Kiadói papírborítóval Felvágatlan
Áldásy Antal: A Magyar Nemzeti Múzeum könyvtárának címjegyzéke II. Címereslevelek 6. kötet Bp., 1940. Magyar Nemzeti Múzeum. 601 p. Kiadói papírborítóval Felvágatlan
Sípos Ferenc: A Vállaji Sípos család története I-III. köt.; Hozzákötve: A Vállaji Sípos család egyéniségei I-II. Családtörténeti füzetek 1-5. Debrecen, 1992-1996, Szerzői,(Mozi-Print Kft), 174 p Egészvászon-kötés, a 130. oldalon autográf kiegészítéssel, jó állapotban. Megjelent 100 példányban.