1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Dárday Sándor Igazságügyi törvénytára. I. köt. [Bp., én., Athenaeum], 3-422 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, hiányzó címlappal, (végéről hiányzó lapokkal?), két foltos lappal.