15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Mariska Vilmos: Az államgazdaságtan kézikönyve. Bp., 1905, Franklin, XII+675 p. Ötödik, átdolgozott kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, aláhúzásokkal és lapszéli jegyzetekkel.