10 000 HUF
Raphael Kühner: Ausführliche Grammatik der Griechischen Sprache I-II. Theile. Hannover, 1834-1835, Verlage der Hahnschen Hofbuchhandlung, XII+476 p.; 6+688+2 p. Német és görög nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, a II. kötetben egy lap szélén kis szöveget nem érintő sérüléssel.