Military Number of items: 111
3061035
33260
459
Military
Numismatics
1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (2x) T:XF NMK 658
1 600 HUF
3072262
33261
459
Military
Numismatics
1984. "V. Komárom megyei honvédelmi hét" nagyméretű, egyoldalas, lakkozott öntött fém emlékplakett (121x160mm) T:XF patina
4 000 HUF
2792614
33262
459
Military
Numismatics
1985. "1945-1985 / MN (Magyar Néphadsereg) Központi Katonai Kórház" egyoldalas fém emlékérem, zománcozott címeres fém betét nélkül (105mm) T:1- 2935737
33263
459
Military
Numismatics
1989. "Védem Építem MN 3705. 1965-85" a 150. közlekedési műszaki dandárparancsnokság egyoldalas, aranyozott bronz emlékérme, tokban (60mm) T:AU
2 000 HUF
3077940
33264
459
8500
Military
Numismatics
1994. "Repülőanyag Ellátó Központ - Magyar Honvédség" peremen jelzett Ag emlékérem (31,18g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
8 500 HUF
2895679
33265
459
Military
Numismatics
1 000 HUF
2882434
33266
459
Military
Numismatics
1995. "Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd" egyoldalas fém emlékérem (61mm) T:UNC patina
1 000 HUF
3053964
33267
459
Military
Numismatics
4 000 HUF
3017486
33268
459
Military
Numismatics
Bognár György (1944- ) 1998. "Vezérünk a bátorság, kisérőnk a szerencse / Magyar Légierő 1938-1998 Hungarian Air Force" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
5 000 HUF
3073338
33269
459
Military
Numismatics
3 000 HUF
3033968
33270
459
Military
Numismatics
DN "Messerschmitt Me109" fém repülős jelvény (13x24mm) T:XF ND ""Messerschmitt Me109" metal flying badge (13x24mm) C:XF
10 000 HUF
2628481
33271
459
Military
Numismatics
DN "Bolyai János Hadmérnöki Díj" egyoldalas Br díjplakett, eredeti dísztokban (50mm) T:1-
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035