Vatikán 1991. "II. János Pál pápa / Magyarországi látogatás 1991. augusztus 16-20." aranyozott bronz emlékérem dísztokban. Szign.: E. GRANERO (50mm) T:UNC,AU patina, foltos, viseltes tok Vatican 1991. "Ioannes Paulus II Pont. Max. / Hungarian Visit XVI-XX Augusti MCMXCI" gilt bronze commemorative medallion in original case. Sign.: E. GRANERO (50mm) C:UNC,AU patina, worn, spotted case
Vatikán 1991. "II. János Pál pápa / Magyarországi látogatás 1991. augusztus 16-20." aranyozott bronz emlékérem. Szign.: E. GRANERO (50mm) T:AU patina, ph Vatican 1991. "Ioannes Paulus II Pont. Max. / Hungarian Visit XVI-XX Augusti MCMXCI" gilt bronze commemorative medallion. Sign.: E. GRANERO (50mm) C:AU patina, edge error
DN "The Empire Collection" 24db-os jelzett Ag bélyegérem közel teljes gyűjtemény, az Ausztrál 1948. 2 Fontos bélyeg emlékérme hiányzik (összesen 443,9g/0.925) T:PP több darabon patina
5db-os vegyes, nagyrészt külföldi emlékérem tétel T:XF,VF az egyik rátét ragasztása elengedett 5pcs of mixed, mostly foreign commemorative medallion lot C:XF,VF the glue of one of the appliques is loose