Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 88

Ausztria 1908. Ferenc József uralkodásának 60. évfordulója sárgaréz jubileumi emlékérem füllel. Franz Josef I. Kaiser v. Österreich 1848 / 1908 VIRIBUS UNITIS (20mm) T:AU  Austria 1908. 60th Anniversary of Franz Josephs Reign brass jubilee commemorative medallion with ear (20mm) C:AU
32972.

Ausztria 1908. "Ferenc József uralkodásának 60. évfordulója" sárgaréz jubileumi emlékérem füllel. "Franz Josef I. Kaiser v. Österreich 1848 / 1908 VIRIBUS UNITIS" (20mm) T:AU Austria 1908. "60th Anniversary of Franz Joseph's Reign" brass jubilee commemorative medallion with ear (20mm) C:AU

6 000 HUF
15,92
17,14
Ausztria 2002. Semmeringi vasút kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP Austria 2002. Semmering railway double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP
32973.

Ausztria 2002. "Semmeringi vasút" kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP Austria 2002. "Semmering railway" double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP

6 000 HUF
15,92
17,14
Ausztria 2002. Schönbrunn kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP Austria 2002. Schönbrunn double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP
32974.

Ausztria 2002. "Schönbrunn" kétoldalas Ag emlékérem felbélyegzett karton díszlapon bélyegzéssel (15g/0.999/35mm) T:PP Austria 2002. "Schönbrunn" double-sided Ag medallion on cardboard, with stamp and cancellation (15g/0.999/35mm) T:PP

6 000 HUF
15,92
17,14
Ausztria DN GEL ZU KEHL AMBTS SIE kétoldalas bronz emlékérem (61mm) T:AU
32975.

Ausztria DN "GEL ZU KEHL AMBTS SIE" kétoldalas bronz emlékérem (61mm) T:AU

2 000 HUF
5,31
5,71
Ausztria DN Herbert von Karajan jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20,13g/0.925/40mm) T:1- (eredetileg PP) patina Austria ND Herbert von Karajan hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20,13g/0.925/40mm) C:AU (originally PP) patina
32976.

13 000 HUF
34,48
37,14
32977.

1 000 HUF
2,65
2,86
Ausztria(?) DN Liszt egyoldalas bronz emlékérem fa talapzatra rögzítve, hátoldlaán kitámasztóval. Szign: Franz Stiasny (89mm) T:AU,XF Austria(?) ND Liszt one-sided bronze commemorative medallion, attached to a wooden base with desk standee. Sign.: Franz Stiasny (89mm) C:AU,XF
32978.

Ausztria(?) DN "Liszt" egyoldalas bronz emlékérem fa talapzatra rögzítve, hátoldlaán kitámasztóval. Szign: Franz Stiasny (89mm) T:AU,XF Austria(?) ND "Liszt" one-sided bronze commemorative medallion, attached to a wooden base with desk standee. Sign.: Franz Stiasny (89mm) C:AU,XF

12 000 HUF
31,83
34,29
Belgium DN A Leuveni Katolikus Egyetem évfordulója kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem tokban (60mm) T:1- Belgium ND Anniversary of the Catholic University of Louvain two-sided silver-plated bronze commemorative medallion in hardcase (60mm) C:AU
32979.

2 400 HUF
6,37
6,86
Csehszlovákia 1973. Mi csak egy pillanatra vagyunk itt, de az írás által gondolataink örökké élnek - Jan Neruda - 1953-1973 / Nemzeti Irodalmi Emlékmű, Prága bronz emlékérem (35mm) T:AU Csehszlovákia 1973. Jsme zde jen chvílku, ale písmem žíji naše, myšlenky po věky (We are only here for a moment, but through writing our thoughts living for ages) - Jan Neruda - 1953-1973 / Památník Národního Písemnictví v Práze (National Literature Monument, Prague) bronz emlékérem (35mm) T:AU
32980.

Csehszlovákia 1973. "Mi csak egy pillanatra vagyunk itt, de az írás által gondolataink örökké élnek - Jan Neruda - 1953-1973 / Nemzeti Irodalmi Emlékmű, Prága" bronz emlékérem (35mm) T:AU Csehszlovákia 1973. "Jsme zde jen chvílku, ale písmem žíji naše, myšlenky po věky (We are only here for a moment, but through writing our thoughts living for ages) - Jan Neruda - 1953-1973 / Památník Národního Písemnictví v Práze (National Literature Monument, Prague)" bronz emlékérem (35mm) T:AU

1 000 HUF
2,65
2,86
32981.

3 200 HUF
8,49
9,14
Csehszlovákia 1987. Velka Cena - Prága 1990 egyoldalas bronz lovas emlékérem. Szign.: A. Kulda (68mm) T: AU karc Czechoslovakia 1987. Velka Cena - Prague 1990 one-sided bronze horse-racing commemorative medallion. Sign.: A. Kulda (68mm) C:AU scratch
32982.

Csehszlovákia 1987. "Velka Cena - Prága 1990" egyoldalas bronz lovas emlékérem. Szign.: A. Kulda (68mm) T: AU karc Czechoslovakia 1987. "Velka Cena - Prague 1990" one-sided bronze horse-racing commemorative medallion. Sign.: A. Kulda (68mm) C:AU scratch

2 000 HUF
5,31
5,71
Finnország 2017. Európai bélyegkiállítás Finnország / Suomi Finnország 1917-2017 bronz emlékérem angol nyelvű leírással, eredeti fa dísztokban. Szign.:Pekka Rytkönen (80mm) T:UNC,AU apró karc Finland 2017. European Stamp Exhibition - Finland / Suomi Finland 1917-2017 bronze commemorative medallion with english description in original wooden case. Sign.:Pekka Rytkönen (80mm) C:UNC,AU tiny scratch
32983.

Finnország 2017. "Európai bélyegkiállítás Finnország / Suomi Finnország 1917-2017" bronz emlékérem angol nyelvű leírással, eredeti fa dísztokban. Szign.:Pekka Rytkönen (80mm) T:UNC,AU apró karc Finland 2017. "European Stamp Exhibition - Finland / Suomi Finland 1917-2017" bronze commemorative medallion with english description in original wooden case. Sign.:Pekka Rytkönen (80mm) C:UNC,AU tiny scratch

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF