Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 88

Franciaország 1949. Louis Jouvet kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: R. Delamarre (67mm) T:UNC,AU apró ph. France 1949. Louis Jouvet / Le premier acteur qui joue le role figure le premier degré dune série de réincarnations - ...Jean Giradoux - Le chiffonnier , Hector, Arnolphe, Don Juan, Le Mendiant, Le Chevalier Hans, Knock... double-sided bronze medallion. Sign: R. Delamarre (67mm) C:UNC,AU small edge error
32984.

Franciaország 1949. "Louis Jouvet" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: R. Delamarre (67mm) T:UNC,AU apró ph. France 1949. "Louis Jouvet / Le premier acteur qui joue le role figure le premier degré d'une série de réincarnations - ...Jean Giradoux - Le chiffonnier , Hector, Arnolphe, Don Juan, Le Mendiant, Le Chevalier Hans, Knock..." double-sided bronze medallion. Sign: R. Delamarre (67mm) C:UNC,AU small edge error

10 000 HUF
26,53
28,57
32985.

8 000 HUF
21,22
22,86
Franciaország ~1900. Varró nő / Kalapkészítő nő bronz plakett. Szign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) T:AU patina France ~1900. Sewing woman / Hat maker woman bronze plaque. Sign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) C:AU patina
32986.

10 000 HUF
26,53
28,57
Franciaország 1908. Emile Levasseur bronz plakett hiányos tokban. Szign.: J. C. Chaplain (71x55mm) T:AU France 1908. Emile Levasseur bronze plaque in incomplete case. Sign.: J. C. Chaplain (71x55mm) C:AU
32987.

Franciaország 1908. "Emile Levasseur" bronz plakett hiányos tokban. Szign.: J. C. Chaplain (71x55mm) T:AU France 1908. "Emile Levasseur" bronze plaque in incomplete case. Sign.: J. C. Chaplain (71x55mm) C:AU

30 000 HUF
79,58
85,71
Franciaország 1947. XII CONGRES PARIS 1947 UNION POSTALE UNIVERSELLE (Nemzetközi Postaunió XII. Kongresszusa 1947 Párizs) kétoldalas Br emlékérem, peremén BRONZE fémjel (67mm) T:1 France 1947. XII CONGRES PARIS 1947 UNION POSTALE UNIVERSELLE double-sided Br commemorative medallion, with BRONZE hallmark on edge (67mm) C:UNC
32988.

Franciaország 1947. "XII CONGRES PARIS 1947 UNION POSTALE UNIVERSELLE (Nemzetközi Postaunió XII. Kongresszusa 1947 Párizs)" kétoldalas Br emlékérem, peremén "BRONZE" fémjel (67mm) T:1 France 1947. "XII CONGRES PARIS 1947 UNION POSTALE UNIVERSELLE" double-sided Br commemorative medallion, with "BRONZE" hallmark on edge (67mm) C:UNC

12 000 HUF
31,83
34,29
Franciaország DN Angers-i Akadémia - Tudományok, irodalom és művészetek egyoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (65mm) T:UNC France ND Academy of Angers - Sciences, literature and arts one-sided bronze commemorative medal in original decorative case (65mm) C:UNC
32989.

Franciaország DN "Angers-i Akadémia - Tudományok, irodalom és művészetek" egyoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (65mm) T:UNC France ND "Academy of Angers - Sciences, literature and arts" one-sided bronze commemorative medal in original decorative case (65mm) C:UNC

2 000 HUF
5,31
5,71
Franciaország DN Jeanne dArc Cu emlékérem füllel (27mm) T:XF patina France ND Jeanne dArc Cu medallion with ear (27mm) C:XF patina
32990.

Franciaország DN "Jeanne d'Arc" Cu emlékérem füllel (27mm) T:XF patina France ND "Jeanne d'Arc" Cu medallion with ear (27mm) C:XF patina

2 000 HUF
5,31
5,71
Franciaország DN Belügyminisztérium / Szajna-Saint-Denis prefektúra részben műgyantás, ezüstpatinázott bronz emlékérem, peremén Pichard Balme gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (70mm) T:AU ph France ND Ministere de LInteri eur / Prefecture de la Seine-Saint-Denis silver-plated bronze commemorative medallion with partly synthetic resin, with Pichard Balme makers mark on the edge, in its original hard case (70mm) C:AU edge error
32991.

Franciaország DN "Belügyminisztérium / Szajna-Saint-Denis prefektúra" részben műgyantás, ezüstpatinázott bronz emlékérem, peremén "Pichard Balme" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (70mm) T:AU ph France ND "Ministere de L'Interi eur / Prefecture de la Seine-Saint-Denis" silver-plated bronze commemorative medallion with partly synthetic resin, with "Pichard Balme" makers mark on the edge, in its original hard case (70mm) C:AU edge error

5 000 HUF
13,26
14,29
Franciaország DN Ile de France prefektúra bronz emlékérem Monnaie de Paris gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban. Szign.: Renée Mayot (84mm) T:UNC France ND Prefecture de la region DIle de France bronze commemorative medallion with Monnaie de Paris makers mark, in its original case. Sign.: Renée Mayot (84mm) C:UNC
32992.

Franciaország DN "Ile de France prefektúra" bronz emlékérem "Monnaie de Paris" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban. Szign.: Renée Mayot (84mm) T:UNC France ND "Prefecture de la region D'Ile de France" bronze commemorative medallion with "Monnaie de Paris" makers mark, in its original case. Sign.: Renée Mayot (84mm) C:UNC

20 000 HUF
53,05
57,14
Görögország 1970. MONIYAA - Üvegszálas szigetelési ipa - 1970. november 9 bronz emlékérem (70mm) T:AU Greece 1970. MONIYAA - Industry of Glass Fiber Insulators - 9th November 1970 bronze comemmorative medallion (70mm) C:AU
32993.

Görögország 1970. "MONIYAA - Üvegszálas szigetelési ipa - 1970. november 9" bronz emlékérem (70mm) T:AU Greece 1970. "MONIYAA - Industry of Glass Fiber Insulators - 9th November 1970" bronze comemmorative medallion (70mm) C:AU

3 000 HUF
7,96
8,57
32994.

320 000 HUF
848,81
914,29
Hollandia ~1890. Koningin Wilhelmina / Koningin Regentes Emma kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem fül nélkül T:3  Netherlands ~1890. Koningin Wilhelmina / Koningin Regentes Emma two-sided silver-plated bronze commemorative medallion without ear C:F
32995.

Hollandia ~1890. "Koningin Wilhelmina / Koningin Regentes Emma" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem fül nélkül T:3 Netherlands ~1890. "Koningin Wilhelmina / Koningin Regentes Emma" two-sided silver-plated bronze commemorative medallion without ear C:F

500 HUF
1,33
1,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF