Engravings

Number of items: 95

11157.

42 000 HUF
108,81
120,00

Szerb királyi család, címerrel, XIX. sz. második fele. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. H. Gerhart, Bécs, nyomása. Sérült, foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 73x52 cm
11158.

16 000 HUF
41,45
45,71

11159.

36 000 HUF
93,26
102,86

11160.

10 000 HUF
25,91
28,57

11161.

20 000 HUF
51,81
57,14

1836 Mária-szobor a krapinai templomban (Effigies B. Mariae Virg. in Eccles. Krapina in Croat. Dioec. Zagrab). Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
11162.

4 000 HUF
10,36
11,43

cca 1850 Bem József tábornok acélmetszet 3x4 cm
11163.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1900 Roznau - Rozsnyó rotációs fametszetű kép 15x8 cm
11164.

3 000 HUF
7,77
8,57

Életünket és vérünket. Mária Teréziának hűséget esküdnek a magyar rendek rézmetszet 9x14 cm
11165.

3 000 HUF
7,77
8,57

Edouard Jean Conrad Hamman (1819-1888) után, Paul Allais (1827-1897) metszése: Les Preludes de Bach. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli szakadással. Üvegezett fakeretben. 69x91,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11166.

5 000 HUF
12,95
14,29

Thomas Loveday (működött 1750 körül) metszése: M.A. Pope háza Twickenhamben, a Temze partján. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalán korabeli nyomtatott felirattal. Sérült. Kissé foltos. 14x26 cm.
11167.

3 000 HUF
7,77
8,57

Thomas Allom (1804-1872), William Alexander Le Petit (1829-1855): Haldon-house, Devonshire (falkavadászat). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap szélén kisebb folttal, 10x15,5 cm
11168.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF