11194. 459. Closed Online auction Engravings
2 400 HUF
0 HUF
1846 Divatillusztráció hölgyekkel a Honderű c. lapból. Színezett metszet, papír. Tyroler József (1822-1854) alkotása, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22,5x15,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert