11184. 459. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
22
0 HUF
1881 Vanity Fair illusztrációk, össz. 23 db karikatúraszerű portré. Többe közt Leslie Ward (1851-1922) műve. Kromolitográfia, papír, jelzett a litográfián. Lap széle foltos. 18,5x31 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras