4 000 HUF
9
Augustin Heckel (1690-1770), James Mason (1723-1805) metszése: M.A. Pope háza Twickenhamben, a Temze partján. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalán korabeli nyomtatott felirattal. Sérült. Kissé foltos. 23x40 cm