5 000 HUF
Edouard Jean Conrad Hamman (1819-1888) után, Paul Allais (1827-1897) metszése: Les Preludes de Bach. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli szakadással. Üvegezett fakeretben. 69x91,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!