11192. 459. Closed Online auction Engravings
18 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, japán művész: Harcos. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 35×23,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras