Napóleon és családja (Napoléon Ier empereur des français et sa famille). XIX. sz.. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Javított szakadásokkal. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 64x47 cm / Napoleon and his family. 19th century. Lithograph on paper, Framed. 64x47 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Szerb királyi család, címerrel, XIX. sz. második fele. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. H. Gerhart, Bécs, nyomása. Sérült, foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 73x52 cm
Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia
Abraham Bloemaert (1566 -1651) után: 8 db szentekről készült antik ábrázolás, közte duplummal. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, sérült, foltos, részben javított, 48x30 cm körüli méretben
1836 Mária-szobor a krapinai templomban (Effigies B. Mariae Virg. in Eccles. Krapina in Croat. Dioec. Zagrab). Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
Edouard Jean Conrad Hamman (1819-1888) után, Paul Allais (1827-1897) metszése: Les Preludes de Bach. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli szakadással. Üvegezett fakeretben. 69x91,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Thomas Loveday (működött 1750 körül) metszése: M.A. Pope háza Twickenhamben, a Temze partján. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalán korabeli nyomtatott felirattal. Sérült. Kissé foltos. 14x26 cm.
Thomas Allom (1804-1872), William Alexander Le Petit (1829-1855): Haldon-house, Devonshire (falkavadászat). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap szélén kisebb folttal, 10x15,5 cm