Sir Joshua Reynolds festménye után: Sheridan portréja, 1896. Fotógravűr, papír, Walker & Boutall metszése, Richard Bentley & Son kiadása, jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 15x10 cm
Augustin Heckel (1690-1770), James Mason (1723-1805) metszése: M.A. Pope háza Twickenhamben, a Temze partján. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, hátoldalán korabeli nyomtatott felirattal. Sérült. Kissé foltos. 23x40 cm
Luigi Rubio (1797-1882) után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: Velencei hölgy portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Paszpartuban. Kissé foltos. 43,5x33 cm
1881 Vanity Fair illusztrációk, össz. 23 db karikatúraszerű portré. Többe közt Leslie Ward (1851-1922) műve. Kromolitográfia, papír, jelzett a litográfián. Lap széle foltos. 18,5x31 cm
Franz Jaschke (1775-1842): Horvát asszonyok (Weiber von Szluin in Croatien). Akvarellel színezett rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 35x27 cm