1846 Divatillusztráció hölgyekkel a Honderű c. lapból. Színezett metszet, papír. Tyroler József (1822-1854) alkotása, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22,5x15,5 cm
1846 Divatillusztráció anyával és gyermekével a Honderű c. lapból. Színezett metszet, papír. Tyroler József (1822-1854) alkotása, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22x16 cm
1846 Divatillusztráció két hölggyel a Honderű c. lapból, Színezett metszet, papír. Tyroler József (1822-1854) alkotása, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22,5x15,5 cm
1846 Divatillusztráció a Honderű c. lapból, Színezett metszet, papír. Tyroler József (1822-1854) alkotása, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22,5x15,5 cm
Mansfeld, Johann Ernst (1739 - 1796): Európai uralkodók és főnemesek. 6 db rézmetszetű portré igényes, faragott üvegezett keretben (egy keret szétesik) cca 1785 Elisabeth Wilhelmine Louise Princesse de Würtemberg Altesse Imperiale Madame la Grande Duchesse de Russie Née Princesse de Wirtemberg. Franciscus, archid. Austr. M. Hert. Princ. - későbbi I. Ferenc császár. François Joseph Grand Prince de...
16 db metszet, rézmetszet, színezett, nem színezett, acélmetszet, litográfia, benne térkép, növények, építészet, városképek, zsánerképek. Jó állapotban a XIX. századból
ca 1840 Lord Byron: Mazeppa c. munkájának 4 db nagy méretű litografált illusztrációja francia és flamand nyelvű képaláírásokkal. Képméret 29x20 cm. lapméret 38x29 cm lap szélén beszakadásokkal / c. 1840 Lord Byron: Mazeppa c. 4 large lithographed illustrations of his work with captions in French and Flemish. Image size 29x20 cm. page size 38x29 cm with tears on the edge of the page
Donau-Ansichten vom Ursprunge bis zum Ausflusse ins Meer. Zweiter Teil. Wien, 1824. / Dunai látképek a forrástól a torkolatig, hasonmás kiadás 125 képtáblával, Jakob Alt (1789-1872), Ludwig Ermini (?-?) és Adolph Friedrich Kunike (1777-1838) litográfiáinak reprodukcióival, lapméret: 47x35 cm. Kissé sérült kiadói kartondobozban.