Klf. alkotók (Stettner Béla, Gáborjánis Szabó Kálmán stb.): össz. 6 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, klf, méretekben
Kelet visszatérésének emlékére a M. E. G. E 1940" - 20 db-os irredenta ex libris album Erdély visszatérésének emlékére. Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete, Budapest, 150/40. számú album. Zsinórfűzött kötésben, papírborítóval. (Zsinór szakadt) 21x28 cm
Boldog Újévet! 1939. [Az év válogatott Ex librisei.] (A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete kiadványai. IX. kötet.)Budapest, 1939. MEGE (Bichler ny.) [4] p. + 40 t.Kolofon: ,,Megjelent 170 példányban, melyből 25 számozott példány. Ez a példány számozatlan Zsínórfűzött papírborítóval. Hátsó borítón beszakadás