1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1933 Dr. Rosenberg Sándor gyógyszerészeti laboratórium (Bp. VII., Károly király út 3/a) előjegyzési napló és naptár az 1933. évre. Benne hasznos egészségügyi tudnivalókkal, reklámokkal, bejegyzésekkel (kézzel írt és beragasztott receptek, stb.) Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, kissé viseltes, kopottas borítóval.