Antique

Number of items: 258

3 db Kelim párna kézimunka 50x60 cm ig + kis terítő
11911.

6 000 HUF
15,92
17,14
14
Faliszőttes. Szolnok, XX. sz. eleje, cca 210x40 cm, jó állapotban
11912.

5 000 HUF
13,26
14,29
14
Keleti szőnyeg. Jó állapotú, 120x70 cm
11913.

1 000 HUF
2,65
2,86
13
11914.

16 000 HUF
42,44
45,71
11915.

30 000 HUF
79,58
85,71
Antik csontra festett férfi portré 8x7 cm, csont elemekből épített keretben, 14x12 cm. Jó állapotban.
11916.

22 000 HUF
58,36
62,86
Antik csontra festett női portré 9x6,5 cm, csont elemekből épített keretben, 14x11 cm. Két keretelem hiányzik.
11917.

22 000 HUF
58,36
62,86
Márvány posztamens, sérült, d: 21,5 cm, m: 75 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11918.

26 000 HUF
68,97
74,29
Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
11919.

20 000 HUF
53,05
57,14
11920.

38 000 HUF
100,80
108,57
11921.

32 000 HUF
84,88
91,43
11922.

20 000 HUF
53,05
57,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF