Autographs

Number of items: 76

Sportolók aláírásai gyűjtőlapon, közte Grosics Gyula (1926-2014), az Aranycsapat kapusának autográf aláírása, valamint 11 külföldi sportoló aláírása (Vlagyimir Szalnyikov, Jürgen Croy, Antonín Panenka, stb.)
13448.

4 000 HUF
10,61
11,43
11
1975 Molnár Endre (1945- ) olimpiai bajnok vízilabdázó saját kezűleg megírt képeslapja, a kolumbiai vízilabda-világbajnokságról (ahol a magyar válogatott 2. helyezést ért el) hazaküldve
13449.

2 800 HUF
7,43
8,00
Böjte Csaba (1959-) által aláírt és dedikált 2020 Szent Ferenc Alapítvány naptár.
13450.

4 000 HUF
10,61
11,43
Yehudi Menuhin amerikai hegedűművész és Tottzer József gordonkás aláírása Országos Filharmónia műsorfüzetben.
13451.

1 400 HUF
3,71
4,00
Uma Thurman aláírása egy Bosszúállók (1998) filmrészleten. Üvegezett keretben, 26x21 cm
13452.

10 000 HUF
26,53
28,57
Al Pacino autográf aláírása A Scarface - A Sebhelyes arcú c. film őt ábrázoló filmrészleten. Üvegezett keretben, 22x28 cm
13453.

8 000 HUF
21,22
22,86
1997-1998-1999 A Muzsika nem teljes számai, 10 db, 22 aláírással
13454.

1 600 HUF
4,24
4,57
Szigeti Zoltán.világbajnok kajakos, edző. (1932-2009) és Vagyóczki Imre kajakosok által aláírt képeslap
13455.

4 000 HUF
10,61
11,43
Wieland Károly (1934-2020) világbajnok és olimpiai bronzérmes magyar kenus és Mohácsi Ferenc (1929-) kenus által aláírt képeslap
13456.

4 000 HUF
10,61
11,43
Brigitte Oertli (1962) svájci síversenyző aláírt képeslap /  Swiss ski racer signed postcard
13457.

3 000 HUF
7,96
8,57
Maria Walliser (1963) svájci síversenyző aláírt képeslap /  Maria Walliser (1963) Swiss ski racer signed postcard
13458.

3 000 HUF
7,96
8,57
Verena Vreni Schneider (1964) svájci síversenyző, minden idők legsikeresebb női síversenyzője, Az évszázad svájci sportolója aláírt képeslap /  Verena Vreni Schneider (1964) Swiss ski racer, the most successful female ski racer of all time, Swiss athlete of the century signed postcard
13459.

Verena "Vreni" Schneider (1964) svájci síversenyző, minden idők legsikeresebb női síversenyzője, Az évszázad svájci sportolója aláírt képeslap / Verena "Vreni" Schneider (1964) Swiss ski racer, the most successful female ski racer of all time, Swiss athlete of the century signed postcard

4 000 HUF
10,61
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF