7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Magyarországi népszokások. Összegyüjté Réso Ensel Sándor. Pesten, 1867. Emich. IX, 3 sztl. lev. 351 l. Korabeli kopott félvászon kötésben. Ragasztott borítóval, foltos lapokkal.