Bognár György (1944-) 1990. "1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag emlékérem (35,74/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, apró folt
Adamo BP31
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (31,20g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Leiningen-Westerburg Károly" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo GS13
Bognár György (1944-) 1995. "Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995" aranyozott-, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Bognár György (1944-) DN "Virágh Gedeon 1825-1872 - Az 1848-as Szabadságharc huszár őrnagya / Virágh Kúria - Kiskunsági Nemzeti Park Múzeuma - Kunszentmiklós" Ag és bronz emlékérem pár (35,63g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina