Gerő Ödön (1863-1939) későbbi újságíró, műkritikus, író, szabadkőműves és öccsei, 1880 körül, vintage keményhátú fotó Kalmár budapesti műteremből, körbevágva, 16x11 cm
cca 1900 gróf Andrássy Tivadar (1857-1905) országgyűlési képviselő, festő, műgyűjtő, az MTA tagja vadászaton elejtett szarvassal Dubrinoban, nagyméretű fotó kartonon, 39x31 cm
cca 1900 gróf Andrássy Tivadar (1857-1905) országgyűlési képviselő, festő, műgyűjtő, az MTA tagja vadászaton Jolly nevű vizslájával, előtte elejtett szarvassal, nagyméretű fotó kartonon, széle kissé sérült, 38x31 cm
cca 1930-1940 Horthy Miklós kormányzó gyárlátogatáson, magas rangú kíséret társaságában, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Magyar Film Iroda), 23,5x17,5 cm + A Pesti Hírlap 1940. szept. 15-i számának részlete, Horthy Miklósról és az erdélyi bevonulásról szóló cikkekkel
cca 1920 Híres magyar orvosok arcképei, Fotók feliratzott albumlapokon, Rutich Jenő, Frgyes János, Ángyán János, Jendrassik, Blaskó, Nagy Hilda, Mittag Margit, 28 db nevesített fotó 7x9 cm méretben