Photo

Number of items: 429

Gerő Ödön (1863-1939) későbbi újságíró, műkritikus, író, szabadkőműves és öccsei, 1880 körül, vintage keményhátú fotó Kalmár budapesti műteremből, körbevágva, 16x11 cm
13608.

2 800 HUF
7,25
8,00
Illés együttes, nagyméretű fotó, hullámos, 39,5×29,5 cm
13609.

2 000 HUF
5,18
5,71
cca 1960-1970 Kádár János (1912-1989) vadászaton, fotó kartonon, foltos, 17x23 cm
13610.

4 800 HUF
12,44
13,71
cca 1900 gróf Andrássy Tivadar (1857-1905) országgyűlési képviselő, festő, műgyűjtő, az MTA tagja vadászaton elejtett szarvassal Dubrinoban, nagyméretű fotó kartonon, 39x31 cm
13611.

20 000 HUF
51,81
57,14
13
cca 1900 gróf Andrássy Tivadar (1857-1905) országgyűlési képviselő, festő, műgyűjtő, az MTA tagja vadászaton Jolly nevű vizslájával, előtte elejtett szarvassal, nagyméretű fotó kartonon, széle kissé sérült, 38x31 cm
13612.

20 000 HUF
51,81
57,14
15
cca 1900 gróf Andrássy Tivadarné, szül. Zichy Eleonóra (1867-1945) Dubrinoban, nagyméretű fotó kartonon, a karton széle kissé sérült, 42,5x29,5 cm
13613.

8 000 HUF
20,73
22,86
cca 1930-1940 Horthy Miklós kormányzó gyárlátogatáson, magas rangú kíséret társaságában, nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Magyar Film Iroda), 23,5x17,5 cm + A Pesti Hírlap 1940. szept. 15-i számának részlete, Horthy Miklósról és az erdélyi bevonulásról szóló cikkekkel
13614.

2 400 HUF
6,22
6,86
cca 1960, Pálfai Gábor (feltehetően): Farkas Bertalanról készült 7 darab fotó. Némileg hullámos, de jó állapotban, 23,5x18 cm
13615.

5 000 HUF
12,95
14,29
cca 1920 Híres magyar orvosok arcképei, Fotók feliratzott albumlapokon, Rutich Jenő, Frgyes János, Ángyán János, Jendrassik, Blaskó, Nagy Hilda, Mittag Margit, 28 db nevesített fotó 7x9 cm méretben
13616.

10 000 HUF
25,91
28,57
cca 1915 Mihailovits Kornél Bács-Bodrog vármegyei alispán vadászat közben, fotó, jó állapotban, 24×18 cm
13617.

4 000 HUF
10,36
11,43
cca 1860-1870 Eger vára, grafika nyomán készült fénynyomat, a hátoldalon feliratozva, 7x10,5 cm
13618.

800 HUF
2,07
2,29
2004 Budai Enikő (?-): Mirkvásár, Erdély, fotó kartonra ragasztva, feliratozva, 15×10 cm
13619.

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF