Veszedelmes életkor, 1938. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Huguette Duflos és Jean Pierre Aumont szereplésével. Csak felnőtteknek. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Hajtásnyomokkal, sérült, kissé foltos. 97×31 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie "Maman Colibri", lithograph on paper, damaged.
A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején és alján szakadásokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, damaged.
1944 Vihar Lisszabon felett (Storm Over Lisbon). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Vera Ralston és Richard Arlen szereplésével. Kiadó: Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Bp., Gáti litográfia-ny. Feltekerve, kis lapszéli szakadással, 84x27,5 cm
cca 1930-1940 Piccadilly. Rendezte: Herbert Wilcox. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Anna Neagle és Michael Wilding szereplésével. Mafirt reklám. Bp., Kellner Márkus-ny., feltekerve, kisebb lapszéli sérülésekkel, 83x27,5 cm
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Sellei jelzéssel: A te pártod a Polgári Demokrata Párt (politikai plakátterv), 1945 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 16,5x11,5 cm.