1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1936-1939 Tükör folyóirat 5 száma (IV. évf. 9., 12. szám. V. évf. 2-3. szám, VII. évf. 3. szám.) A borítók közül 4 Gábor Pál munkái. Papírkötések, a borítókon kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel.