Printed Materials

Number of items: 275

cca 1940-1970 Standard Radio mappa, benne magyar és német nyelvű vegyes papírrégiség
18173.

1 000 HUF
2,65
2,86
1941 Irsy-Irsik László által küldött meghívó a Felső-Krisztinavárosi Keresztelő Szent Jánosról elnevezett templom alapkőletételére, Nacsa Ferenc építőmester részére
18174.

3 000 HUF
7,96
8,57
1941 Nemzeti Munkaterv május. 31p.
18175.

1 000 HUF
2,65
2,86
18176.

6 000 HUF
15,92
17,14
18177.

2 000 HUF
5,31
5,71
cca 1941-44 Kolozsvár, képes turisztikai prospektus, 26 sztl. oldal, kiadja, Kolozsvár Város Idegenforgalmi Osztálya, kissé foltos borító majdnem levált.
18178.

1 800 HUF
4,77
5,14
cca 1941-1944 7 db Képes vasárnap c. újság háborús számai
18179.

2 800 HUF
7,43
8,00
Magyar naptár az 1942. esztendőre Debrecen, [1941.] Nagy Sándor Kászon 104 p. (A ,,Magyar Naptár három éven keresztül jelent meg, ez az utolsó évi kiadása.) Kiadói papírborítóban.gerincen kis sérüléssel
18180.

Magyar naptár az 1942. esztendőre Debrecen, [1941.] Nagy Sándor Kászon 104 p. (A ,,Magyar Naptár" három éven keresztül jelent meg, ez az utolsó évi kiadása.) Kiadói papírborítóban.gerincen kis sérüléssel

3 000 HUF
7,96
8,57
1942 A Magyar Általános Hitelbank üzleti jelentése az 1942. évről 60p. Dombornyomott címerrel, szép állapotban.
18181.

900 HUF
2,39
2,57
1942 BNV (Háborús vásár), Tájékoztató a vásár látogatói számára, térképpel és információkkal. Hajtott, kissé foltos, 2 sztl. lev.
18182.

5 000 HUF
13,26
14,29
1942 A nagyváradi m. kir. állami Szent László gimnázium évkönyve az 1941-42. iskolai évről. Nagyvárad, 1942, Petőfi-ny., 1 t.+ 125+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
18183.

1942 A nagyváradi m. kir. állami Szent László gimnázium évkönyve az 1941-42. iskolai évről. Nagyvárad, 1942, "Petőfi"-ny., 1 t.+ 125+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.

1 800 HUF
4,77
5,14
1942 Turisták Lapja teljes évfolyama: 54. évf. 1-12. sz., 1942. január-december. Szerk.: Dr. Peitler Gyula (1-3.), Sujtó Béla (4-12.) Bp., Magyar Turista Egyesület (Élet-ny.) Benne számos a visszacsatolt területekkel kapcsolatos fotóval és írással. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
18184.

1942 Turisták Lapja teljes évfolyama: 54. évf. 1-12. sz., 1942. január-december. Szerk.: Dr. Peitler Gyula (1-3.), Sujtó Béla (4-12.) Bp., Magyar Turista Egyesület ("Élet"-ny.) Benne számos a visszacsatolt területekkel kapcsolatos fotóval és írással. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.

2 800 HUF
7,43
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF