https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 275

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1957-1958 Fürge 3 kerti traktor kezelési és karbantartási utasítás, 35 p. + ismertető prospektus, 2 sztl. lev.
18222.

1957-1958 Fürge 3 kerti traktor kezelési és karbantartási utasítás, 35 p. + ismertető prospektus, 2 sztl. lev.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,77
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
1
1958 Az IBUSZ külföldi társasutazásai (Szovjetunió, Csehszlovákia, Románia, Bulgária). Bp., Közlekedési Dokumentációs Vállalat (Franklin-ny.), 128 p. Kiadói papírkötés, a gerincen sérüléssel. Megjelent 5000 példányban.
18223.

1958 Az IBUSZ külföldi társasutazásai (Szovjetunió, Csehszlovákia, Románia, Bulgária). Bp., Közlekedési Dokumentációs Vállalat (Franklin-ny.), 128 p. Kiadói papírkötés, a gerincen sérüléssel. Megjelent 5000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,77
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
1958 Pest megyei távbeszélőnévsor, 1958. szeptember hónap. Kiadja a Budapest-Vidéki Postaigazgatóság. Bp., Állami Ny., 42 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18224.

1958 Pest megyei távbeszélőnévsor, 1958. szeptember hónap. Kiadja a Budapest-Vidéki Postaigazgatóság. Bp., Állami Ny., 42 p. Kiadói tűzött papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,77
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
cca 1959 Jean Gabin színész az Archimede, le clochard (1959) c. filmben. Nyomat, papír. Lap felső része kartonra ragasztva. 24×30 cm
18225.

cca 1959 Jean Gabin színész az Archimede, le clochard (1959) c. filmben. Nyomat, papír. Lap felső része kartonra ragasztva. 24×30 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,37
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
1959 A szocialista társadalom minden sportolótól megköveteli... falragasz, sérült, hajtott, 28×58 cm
18226.

1959 "A szocialista társadalom minden sportolótól megköveteli..." falragasz, sérült, hajtott, 28×58 cm

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,12
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
1
1960 Diadal Helsinkiben képes kiadvány az olimpián részt vett magyar csapatról
18227.

1960 Diadal Helsinkiben képes kiadvány az olimpián részt vett magyar csapatról

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
1
cca 1960-1970 Zetor orosz nyelvű traktor prospektus.
18228.

cca 1960-1970 Zetor orosz nyelvű traktor prospektus.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,77
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
cca 1960-1970 10 éves a Zalaegerszegi Tejüzem. Kiadja: a Zala megyei Tejipari Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, papírkötésben, 32 p. Megjelent 100 példányban.
18229.

cca 1960-1970 10 éves a Zalaegerszegi Tejüzem. Kiadja: a Zala megyei Tejipari Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, papírkötésben, 32 p. Megjelent 100 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,77
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
1960-1970 Az Élet és Tudomány 4 db száma, benne 1848/49-ről szóló cikkekkel
18230.

1960-1970 Az Élet és Tudomány 4 db száma, benne 1848/49-ről szóló cikkekkel

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
1961 Le Courier c. francia nyelvű folyóirat decemberi száma, benne Rabindranath Tagore indiai költő-íróról szóló írásokkal + vele kapcsolatos fotók, össz. 10 db
18231.

1961 Le Courier c. francia nyelvű folyóirat decemberi száma, benne Rabindranath Tagore indiai költő-íróról szóló írásokkal + vele kapcsolatos fotók, össz. 10 db

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,18
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
1961-69 Az első űrutas szovjet ember, Jurij Gagarin a Somogyi Néplap, 1961. ápr. 13. számában + 1969 Somogyi Néplap 6 további számának címlapjai a holdraszállással kapcsolatos cikkekkel (csak a címlapok!), részben sérült
18232.

1961-69 "Az első űrutas szovjet ember", Jurij Gagarin a Somogyi Néplap, 1961. ápr. 13. számában + 1969 Somogyi Néplap 6 további számának címlapjai a holdraszállással kapcsolatos cikkekkel (csak a címlapok!), részben sérült

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Number of bids:
0
1964 Anaesthesiológia és referáló szemle c. orvosi folyóirat III. évfolyamának számai (2 szám) bekötve, egészvászon kötésben.
18233.

1964 Anaesthesiológia és referáló szemle c. orvosi folyóirat III. évfolyamának számai (2 szám) bekötve, egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment