1830 The Ladies' Pocket Magazine. London,1830, Joseph Robins, VIII+244 p.+1 (fekete-fehér acélmetszetű díszcímlap) t.+IX+1+280 p.+10 (fekete-fehér acélmetszetek) t.+24 (színezett acélmetszetű korabeli divat táblák) t. Angol nyelven. Fekete-fehér szövegközti metszetekkel illusztrált. Átkötött modern papírkötésben, foltos lapokkal, első rész címlapja hiányzik.
cca 1850-1860 Virágok, növények, 4 db litográfia, Lith. Druck u. Verlag v. Wilh. Hermes, Berlin, helyenként kissé foltos, az egyik lap széle kissé sérült, 22x14 cm
1859 Sárospataki füzetek. Protestáns és tudományos folyóirat. Szerk.: Antalfi János, Árvai József. III. évfolyam. Sárospatak, 1859, Jäger Károly-ny., 202-296 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
,,Egyházi beszéd, melyet Ft. Polgár László urnak, Sz. Benedekrendi áldozárnak Kis-czelben az apátsági javak kormányzójának és a lelkiekben segédnek 1859. évi november 10-én tartott aranymiséje alkalmával mondott Szabó Imre."
Veszprém, 1859. Ramasetter Károly nyomdája. 19 p. Papírgerinccel
1861 Dr. Frantisek Smolka: Rec ktorú v rade risskej a v zalezitosti uhorskej dna 28. augusta 1861 medzi velkym oblúbením drzal - - . (Smolka Ferenc lengyel származású osztrák politikus, galíciai képviselő a Reichsratban elmondott, a magyar alkotmány helyreállítása mellett kiálló, Magyarországot támogató beszéde). Pest, 1861, Pismotiskom Edvarda Poldiniho a Juliusa Nosédu (Poldini Ede és Noséda Gyula-ny.), 8 p. Szlovák nyelven. Fűzés nélkül, kissé sérült lapszélekkel. Ritka!
1866 A dunántúli evang. reformált egyházkerület 1865-dik évi September 7, 8, 9-dik napjain Révkomáromban tartott közgyülésének jegyzőkönyve. Pápa, 1866, Reform. főtanoda-ny., 35+(3) p. Javított gerinccel.
1874 A dunántúli evang. reformált egyházkerület 1873-ik évi november 15-18-ik napjain sz. kir. Székes-Fehérvár városában tartott közgyűlésének jegyzőkönyve. Pápa, 1874, Reform. főtanoda-ny., 45+(9) p. Javított gerinccel, sérülésekkel, az utolsó lap javított.