https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 275

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1925 Meghívó Soroksár és vidéke jubileumi gazdasági, ipari, kulturális és egészségügyi kiállítására. Felső sarkain vágott 22x34 cm
18089.

1925 Meghívó Soroksár és vidéke jubileumi gazdasági, ipari, kulturális és egészségügyi kiállítására. Felső sarkain vágott 22x34 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
7
1925-1948 Győr, 2 db iskolai értesítő: A Győri M. Kir. Állami Leánygimnázium értesítője az 1924-25. iskolai évről + A Győri M. Állami Révai Miklós Gimnázium évkönyve az 1947-48. tanévről. Kissé viseltes állapotban.
18090.

1925-1948 Győr, 2 db iskolai értesítő: A Győri M. Kir. Állami Leánygimnázium értesítője az 1924-25. iskolai évről + A Győri M. Állami Révai Miklós Gimnázium évkönyve az 1947-48. tanévről. Kissé viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,71
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
1926 Cegléd, országos lovasmérkőzések program és részvétel iv 4p.
18091.

1926 Cegléd, országos lovasmérkőzések program és részvétel iv 4p.

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,02
EUR
,
9,71
USD
Number of bids:
0
1926 A Színház és divat c. nagykőrösi lap szept 15. száma 12p.
18092.

1926 A Színház és divat c. nagykőrösi lap szept 15. száma 12p.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,84
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
0
1926 Meghívó a Soc. Missziótársulat jákóhalmai leányegyesülete által rendezett műkedvelő-előadásra, hajtott, 18,5x14,5 cm
18093.

1926 Meghívó a Soc. Missziótársulat jákóhalmai leányegyesülete által rendezett műkedvelő-előadásra, hajtott, 18,5x14,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,18
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
18094.

1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,65
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
1927 Útmutatások a rádió vevőberendezések kezelésére. 24p. Papírborítékban
18095.

1927 Útmutatások a rádió vevőberendezések kezelésére. 24p. Papírborítékban

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,61
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
cca 1927 Zágonyi Sámuel magy kir. ny. alezredes: Beszámoló felolvasásom a Kanadába kivándorló magyarok sorsáról. Bp., é.n., szerzői kiadás. 8 p. Kissé foltos, lapszéli sérülésekkel.
18096.

cca 1927 Zágonyi Sámuel magy kir. ny. alezredes: Beszámoló felolvasásom a Kanadába kivándorló magyarok sorsáról. Bp., é.n., szerzői kiadás. 8 p. Kissé foltos, lapszéli sérülésekkel.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,77
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
8
1928 Magyar Szalámigyár Rt. Bp. X. Füzér utca kihajtható képes ismertetője
18097.

1928 Magyar Szalámigyár Rt. Bp. X. Füzér utca kihajtható képes ismertetője

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,49
EUR
,
9,14
USD
Number of bids:
0
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
18098.

1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,37
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
1928-1929 A makói M. Kir. Állami Csanád Vezér Reálgimnázium és a vele kapcsolatos állami internátus értesítője, 2 db
18099.

1928-1929 A makói M. Kir. Állami Csanád Vezér Reálgimnázium és a vele kapcsolatos állami internátus értesítője, 2 db

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
1928-1936 A Képes Pesti Hírlap 32 db száma, vegyes állapotban
18100.

1928-1936 A Képes Pesti Hírlap 32 db száma, vegyes állapotban

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
6

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment