2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
ifj. Szunyoghy András (?- ): The Fox and the Pickle 2. (A róka és az uborka, meseillusztráció). Nyomat, vászon, a hátoldalon angol nyelven feliratozva, felületén némi kopással, 29,5x14 cm