Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 107
3045371
12119
460
160000
Sculptures, statuettes, plaques
Other collectibles
160 000 HUF
3029931
12120
460
120000
Other collectibles
Katona Zsuzsa (1951-): Kínai. 2000, faragott fa. Jelzett, m: 44 cm
///
Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
120 000 HUF
3029519
12121
460
120000
Other collectibles
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm
///
120 000 HUF
3078806
12122
460
100000
Other collectibles
100 000 HUF
2909592
12124
460
80000
Other collectibles
80 000 HUF
2965783
12125
460
80000
Other collectibles
Franz Xaver Bergmann (1861-1936): Túzok. Hidegen festett bronz, 1900 körül, jelzett, m: 18,5 cm / Franz Xaver Bergmann (1861-1936) - "Bustards"
This cold-painted bronze sculpture, crafted by Franz Xaver Bergmann around 1900 Vienna / Wiener bronze,
80 000 HUF
2965780
12126
460
80000
Other collectibles
Franz Xaver Bergmann (1861-1936): Emu. Hidegen festett bronz, 1900 körül, jelzett, m: 15,5 cm / Wiener bronze, Franz Xaver Bergmann, signed
80 000 HUF
2828110
12127
460
40000
Other collectibles
Archibald Thorburn: Sas. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 32 cm.
Archibald Thorburn skót művész volt, aki a vadon élő állatokra specializálódott, és többnyire akvarellekkel festett. Rendszeresen járt Skóciában, hogy vadon élő madarakat rajzoljon, kedvenc helye az invernesshire-i Kingussie közelében lévő Gaick-erdő volt.
40 000 HUF
3078818
12128
460
60000
Other collectibles
Claude Michel Clodion (1738-1814) után. Lázadás. Bronz szobor, jelzett Clodion. bronz talapzaton. / after Claude Michel Clodion: Uprise. Bronze statue, signed. on marble pedestal 31 cm
60 000 HUF
3078808
12129
460
Other collectibles
Öreganyó. Faragott fa szobor, jelzett: BJ, kopással, m: 22,5 cm
3 000 HUF
3079687
12130
460
4200
Other collectibles
Fiú. Faragott fa szobor, jelzés nélkül, kopással, m: 18 cm
4 200 HUF
3079681
12131
460
Other collectibles
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035