Watches

Number of items: 91

Doxa Anti-Magnetic férfi karóra, bőr szíjjal, nem működik, kopással, számlap d: 30 mm
12256.

6 000 HUF
15,79
17,14
Kienzle Tam-Tam antik vekkeróra, nem működik, kopással, m: 15 cm
12257.

1 800 HUF
4,74
5,14
Junghans rézházas asztali óra, kopással, horpadással, nem működik, m: 9,5 cm
12258.

1 800 HUF
4,74
5,14
Junghans rézházas utazóóra, sérüléssel, hiánnyal, 12x9x7 cm
12259.

5 000 HUF
13,16
14,29
Kienzle vekkeróra, fémházas, kopással, működik, m: 11 cm
12260.

1 800 HUF
4,74
5,14
Kienzle art deco asztali óra, számlapja sérült, működik, 13x17 cm
12261.

1 800 HUF
4,74
5,14
14K arany (Au) Illinois Watch Co nyitott zsebóra. Dupla arany fedél. Jelzett tok, szerkezet. szép számlap d: 50 mm
12262.

240 000 HUF
631,58
685,71
Art deco asztali óra, szerkezete jó állapotban, márvány testén sérülések, m: 17,5 cm
12263.

2 800 HUF
7,37
8,00
5 db MOM vekker nem működnek
12264.

5 db MOM vekker nem működnek

9 000 HUF
23,68
25,71
Citizen női karóra, dátumkijelzős, működik, kvarc, bőr szíjjal, dobozában, karcokkal, számlap d: 20 mm
12265.

7 500 HUF
19,74
21,43
Omega Genéve automatic cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, működő, jó állapotban. Teljesen karc mentes 34 mm
12266.

260 000 HUF
684,21
742,86
IWC Schaffhausen számlapos fém tokos zsebóra, jelzett számlap, jelzetlen szerkezet, DOXA tok másodperc segédkörrel, működik számlap d: 45 mm
12267.

80 000 HUF
210,53
228,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF