Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 120

32606.

2 000 HUF
5,31
5,71
Ausztrália 1988. A New South Wales-i lyukas dollár bronz emlékérem eredeti karton díszlapon T:UNC kis patina Australia 1988. The New South Wales Holey Dollar bronze commemortive medallion on original cardboard sheet C:UNC small patina
32607.

Ausztrália 1988. "A New South Wales-i lyukas dollár" bronz emlékérem eredeti karton díszlapon T:UNC kis patina Australia 1988. "The New South Wales Holey Dollar" bronze commemortive medallion on original cardboard sheet C:UNC small patina

2 000 HUF
5,31
5,71
Ausztria 1815. FRANCISCO I AVSTRIACO PIO AVG FELICI / ADVENTV AVGVSTI FAVSTISSIMO XIX. századi (?) utánöntött Fe emlékérem Lombardia-Velence visszacsatolásáról az Osztrák Császársághoz. Szign.: H. Vassallo, L. Manfredini (41mm) T:XF oxidáció /  Austria 1815. FRANCISCO I AVSTRIACO PIO AVG FELICI / ADVENTV AVGVSTI FAVSTISSIMO recast Fe commemorative medallion for the 19th century (?). For the reattachment of Lombardy-Venice to the Austrian Empire. Sign.: H. Vassallo, L. Manfredini (41mm) C:XF oxidation
32608.

Ausztria 1815. "FRANCISCO I AVSTRIACO PIO AVG FELICI / ADVENTV AVGVSTI FAVSTISSIMO" XIX. századi (?) utánöntött Fe emlékérem Lombardia-Velence visszacsatolásáról az Osztrák Császársághoz. Szign.: H. Vassallo, L. Manfredini (41mm) T:XF oxidáció / Austria 1815. "FRANCISCO I AVSTRIACO PIO AVG FELICI / ADVENTV AVGVSTI FAVSTISSIMO" recast Fe commemorative medallion for the 19th century (?). For the reattachment of Lombardy-Venice to the Austrian Empire. Sign.: H. Vassallo, L. Manfredini (41mm) C:XF oxidation

26 000 HUF
68,97
74,29
32609.

30 000 HUF
79,58
85,71
Ausztria 1879. Gedenkzeichen an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestäten von Österreich 24. April 1879 / Franz Joseph - Elisabeth fém emlékérem az uralkodói pár 25. házassági évfordulójának emlékére (39mm) T:VF ph. Austria 1879. Gedenkzeichen an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestäten von Österreich 24. April 1879 / Franz Joseph - Elisabeth metal commemorative medallion for the 25th Anniversary of the Royal Couple (39mm) C:VF edge error
32610.

Ausztria 1879. "Gedenkzeichen an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestäten von Österreich 24. April 1879 / Franz Joseph - Elisabeth" fém emlékérem az uralkodói pár 25. házassági évfordulójának emlékére (39mm) T:VF ph. Austria 1879. "Gedenkzeichen an die Silberne Hochzeit Ihrer Majestäten von Österreich 24. April 1879 / Franz Joseph - Elisabeth" metal commemorative medallion for the 25th Anniversary of the Royal Couple (39mm) C:VF edge error

5 000 HUF
13,26
14,29
Ausztria / Bécs 1879. A bécsi Zenebarátok Társaságának Konzervatóriuma / Versenydíj II. 1879 bronz díjérem (45mm) T:AU / Austria / Vienna 1879. Conservatory of the Society of Music Lovers of Vienna / Competition prize II 1879 bronze award medal. CONSERVATORIUM DER GESELLSCHAFT DER MUSIKERFRUENDE IN WIEN / CONCURS PREIS 1879 II. (45mm) C:AU
32611.

Ausztria / Bécs 1879. "A bécsi Zenebarátok Társaságának Konzervatóriuma / Versenydíj II. 1879" bronz díjérem (45mm) T:AU / Austria / Vienna 1879. "Conservatory of the Society of Music Lovers of Vienna / Competition prize II 1879" bronze award medal. "CONSERVATORIUM DER GESELLSCHAFT DER MUSIKERFRUENDE IN WIEN / CONCURS PREIS 1879 II." (45mm) C:AU

13 000 HUF
34,48
37,14
1898. ZUR ERINNER. A.D. 50 JAHR. REGIERUNGS JUBILAUM 1848-1898 / FRANZ JOSPEH I KAISER V. OESTER. K. UNG. (Az 50 éves uralkodói jubileum emlékére 1848-1898 / I. Ferenc József Ausztria Császára Magyarország Királya) sárgaréz emlékérem (23mm) T:F
32613.

1 000 HUF
2,65
2,86
Ausztria 1908. Ferenc József uralkodásának 60. évfordulója bronz jubileumi emlékérem szalag nélkül. FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1848. - FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1908. (29mm) T:XF patina Austria 1908. 60th Anniversary of Franz Josephs Reignbronze jubilee commemorative medallion without ribbon (29mm) C:XF patina
32614.

Ausztria 1908. "Ferenc József uralkodásának 60. évfordulója" bronz jubileumi emlékérem szalag nélkül. "FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1848. - FRANCISCUS IOSEPHUS I. 1908." (29mm) T:XF patina Austria 1908. "60th Anniversary of Franz Joseph's Reign"bronze jubilee commemorative medallion without ribbon (29mm) C:XF patina

5 000 HUF
13,26
14,29
32615.

8 000 HUF
21,22
22,86
32616.

1 000 HUF
2,65
2,86
Ausztria 1995. Erzsébet császárné / Európai monarchiák jelzetlen Ag emlékérem (14,97g/34mm) T:PP ujjlenyomat Austria 1995. Kaiserin Elisabeth / Europaischen Monarchien unmarked Ag commemorative medallion (14,97g/34mm) C:PP fingerprints
32617.

Ausztria 1995. "Erzsébet császárné / Európai monarchiák" jelzetlen Ag emlékérem (14,97g/34mm) T:PP ujjlenyomat Austria 1995. "Kaiserin Elisabeth / Europaischen Monarchien" unmarked Ag commemorative medallion (14,97g/34mm) C:PP fingerprints

4 600 HUF
12,20
13,14
Ausztria 2000. Bécsi Nemzetközi Postai Bélyegző Kiállítás bronz emlékérem, ráerősítve egy Ausztria 2000. 20Sch Al-bronz Osztrák bélyegek forgalmi emlékpénzzel, eredeti tokban (60mm) T:AU Austria 2000. Vienna International Postage Stamp Exhibition doubl-sided bronze medallion, affixed with an Austria 2000. 20 Schilling Al-bronze Austrian Stamps commemorative coin, in original case (60mm) C:AU
32618.

Ausztria 2000. "Bécsi Nemzetközi Postai Bélyegző Kiállítás" bronz emlékérem, ráerősítve egy Ausztria 2000. 20Sch Al-bronz "Osztrák bélyegek" forgalmi emlékpénzzel, eredeti tokban (60mm) T:AU Austria 2000. "Vienna International Postage Stamp Exhibition" doubl-sided bronze medallion, affixed with an Austria 2000. 20 Schilling Al-bronze "Austrian Stamps" commemorative coin, in original case (60mm) C:AU

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF