Lengyelország 1981. "Lengyelország Patrónája / II. János Pál" kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.:Katarzyna Piskorska (45mm)
Poland 1981. "Regina Poloniae / Jan Paweł II" two sided bronze commemorative medallion in case. Sign:Katarzyna Piskorska (45mm)
Lengyelország 1982. "15 éves a lengyel kompszolgálat a balti térségben 1967-1982" bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:AU kis ph, patina
Poland 1982. "15 years polish ferry services across the baltic 1967-1982" bronze commemorative medallion in case (70mm) C:AU small edge error, patina
Lengyelország 1982. "Assisi Szent Ferenc születésének 800. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.:Katarzyna Piskorska (45mm) T:1 kettévált tok
Poland 1982. "800 Lecie Urodzin Sw Franciszka Asyżu" two sided bronze commemorative medallion in case. Sign:Katarzyna Piskorska (45mm) C:UNC split case
Lengyelország 1983. "II. János Pál lengyelországi útja 1983 június" ezüstözött fém emlékérem papírtokban (41mm) T:UNC
Poland 1983. "John Paul II's pilgrimage to Poland" silver plated metal commemorative medallion in paper case (41mm) C:UNC
Lengyelország 2005. "II. János Pál 1920-2005 / Itt kezdődött minden - Wadowice 1999" sárgaréz emlékérem (32mm) T:VF ü.
Poland 2005. "John Paul II 1920-2005 / This is where it all started - Wadowice 1999" brass commemorative medallion (32mm) C:VF ding
Lengyelország DN "II. János Pál" peremen jelzett ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:XF
Poland ND "John Paul II" silver plated metal commemorative medallion with hallmark on the edge (42,5mm) C:XF
Luxemburg DN "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme / Nemzetközi Turisztikai Szövetség)" egyoldalas aranyozott, zománcozott fém emlékérem dísztokban, hátoldalán "Huguenin Locle" gyártói jelzéssel (70mm) T:1 a tokon pár karc
Luxembourg ND "A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme)" one-sided, gilt, enamelled metal medallion in its original hardcase, with "Huguenin Locle" maker's mark on the back (70mm) C:UNC a few scratches on the case
Nagy-Britannia 1987. "WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete)" kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
United Kingdom 1987. "WIZO (Women's International Zionist Organization)" two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. "FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987" (38mm) C:UNC (originally PP) patina
Nagy-Britannia DN "Wells katedrális" aranyozott emlékérem hátoldalán akasztóval (88mm) T:AU
Great Britain ND "Wells Cathedral" gilt commemorative medallion with hanger on the back (88mm) C:AU
Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" bronz emlékérem kissé sérült műanyag dísztokban. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU,XF patina, karc /
German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" bronze medallion in slightly damaged plastic case. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU,XF patina, scratch
Német Államok / Nürnberg ~1830-1910. Mária Terézia 1760-as féltallérján alapuló fém fantáziaveret. Szign.:LAUER NURNBG (33mm) T:1-,2
German States / Nuremberg ~1830-1910. Metal fantasy coin based on Maria Theresia's 1/2 Thaler from 1760. Sign.: LAUER NURNBG (33mm) C:AU,XF