Books: Architecture, Art

Number of items: 292

Corvina Műterem, 3 kötet: Bán András: Gyulai Líviusz.; Kerékgyártó István: Orosz János.; Sík Csaba: Vilt Tibor. Bp., 1978-1985, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
19754.

2 000 HUF
5,31
5,71
Belső Tárlat - Schrammel Imre. Bp., 1994, Kráter Műhely Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Schrammel Imre. Írta és a képeket vál.: Dvorszky Hedvig. Corvina Műterem. Bp., 1989, Corvina. Kiadói papírkötés, szétvált fűzéssel, a lapok kijárnak.
19755.

2 000 HUF
5,31
5,71
Terence Conran: Belsőépítészet. Otthonszépítők nélkülözhetetlen kézikönyve. Bp., 2000, Park Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
19756.

2 600 HUF
6,90
7,43
Cserba Júlia: Magyar képzőművészek Franciaországban 1903-2005. Bp., 2006, Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19757.

2 000 HUF
5,31
5,71
Anton Molnar: Gefrodinspex - Jegyzetek. Bp., 2002, Bang Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19758.

500 HUF
1,33
1,43
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Egészoldalas, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, a borítón és gerincen kis sérülésekkel.
19759.

2 200 HUF
5,84
6,29
Vegyes művészeti témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, összesen 11 db, közte: Kozák Károly: A magyarországi szakállas puskák fejlődéstörténetéről (1974), Pastinszky Miklós: Kálnoki Kata Huszton volt kelengyéje. (1969), Major Gyula: Új Kína iparművészete, Katona Imre: Egy habán tál Veszprém megyei vonatkozásai (1965), Holub József: Pécs város pecsétei (1958, hiányos borítóval), A német és németalföldi rézmetszés a XV. században. (1912), Lázár Béla: Tájékoztató a klasszikus festészetben, Örkény Ottilia: A művészettörténeti gondolat (1941), 1927-1928 Max Perl Bücher Auktion katalógusok, 2 db, S. Kende Kunst-Katalog Nr. 63. (1911.) Változó állapotban, közte sérültek is.
19760.

2 800 HUF
7,43
8,00
Koller árverési katalógus, ázsiai régiségek témában, 2016
19762.

2 000 HUF
5,31
5,71
Polgár Árpád (szerk.): Márffy magángyűjteményekben. H.n., 1998, Polgár Galéria. 73 Márffy Ödön mű reprodrukciójával. Kiadói kartonált papírkötés.
19763.

2 400 HUF
6,37
6,86
Kopp Jenő: A Fővárosi Képtár képei. Bp., 1943. Kiadói kartonborítóban 32 feliratos hártyapapírral védett képtáblával. (gerincen sérülésekkel)
19764.

2 000 HUF
5,31
5,71
Gollob, Hedwig: Der Wiener Holzschnitt in den Jahren von 1490 bis 1550. Seine Bedeutung für die Nordische Kunst, seine Entwicklung, seine Blüte und seine Meister. Wien, 1926. Krystall Vlg.Kiadói sérült kartonált papírkötésben
19765.

2 000 HUF
5,31
5,71
Népművészeti Örökségünk kötete: Hajdú-Bihar megye népművészete. Bp., 1989, Európa. Kiadói műbőr-kötés, kiadói nyl védőborítóban.
19766.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF