Pécsi József Fotóművészeti Ösztöndíj. Bérczi Zsófia, Elek Judit Katalin, Gyenis Tibor, Szabó Sarolta. Szerk.: Csizek Petra. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005., Magyar Fotográfusok Háza. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Pohárnok Zoltán-Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts 97. A Szépművészeti Múzeum Közleményei. Szerk.: Csornay Boldizsár, Dobos Zsuzsa, Varga Ágota, Zakariás János. Bp., 2002., Szépművészeti Múzeum. Francia, angol és magyar nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Kortárs magyar írók 1945-1997. Bibliográfia és fotótár. I. kötet. A-J. Szerk.: F. Almási Éva. Bp., 1998, Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kiadói sérült, kopott kartontokban, a borítón kis foltokkal, kis kopásnyomok...