Kupferstiche alter Meister. Sammlung des Reichsgrafen Wenzel von Nostiz-Rieneck. Porträtsammlung Sir Alfred Morrison - London. Versteigerung durch C. G. Boerner in Leipzig vom 10. bis 12. November 1927. (Árverési katalógus). Leipzig, 1927, Poeschel & Trepte, 2 sztl. lev.+ 198+(2) p.+ XXXIV (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az első két lap sérült, javított.
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Lükő Gábor: Kiskunság régi képfaragó és képmetsző művészete. Bemutatja Lükő Gábor. Szabó László utószavával. Lükő Gábor rajzaival és fotóival. Kiskunság régi művészete I. köt. Kecskemét, 1983., Bács-Kiskun Megyei Művelődési Központ. Fekete-fehér fotókkal és rajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
A magyar grafika külföldön. Németország 1919-1933. / Ungarische Graphik im Ausland. Deutschland 1919-1933. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Born Miklósné. (Bp., 1989), Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
5 db Corvina kiadású könyv - A bécsi porcelán, Régi harangok, Modern magyar fémművesség, Magyar vadász lőportartók, Árpád-kori ötvösség. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
English, Paul: Erotikens historia i Europa. Göteborg, 1932, Elanders Boktrydckeri Aktiebolag. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban
A művészet története. Festészet, szobrászat, építészet. Szerk.: Kasza T. Márta. Bp., 2003, Képzőművészeti Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.