Books: Architecture, Art

Number of items: 292

19669.

3 600 HUF
9,33
10,29
19670.

1 400 HUF
3,63
4,00
19671.

4 000 HUF
10,36
11,43
Kupferstiche alter Meister. Sammlung des Reichsgrafen Wenzel von Nostiz-Rieneck. Porträtsammlung Sir Alfred Morrison - London. Versteigerung durch C. G. Boerner in Leipzig vom 10. bis 12. November 1927. (Árverési katalógus). Leipzig, 1927, Poeschel & Trepte, 2 sztl. lev.+ 198+(2) p.+ XXXIV (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az első két lap sérült, javított.
19672.

2 400 HUF
6,22
6,86
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19673.

2 800 HUF
7,25
8,00
Lükő Gábor: Kiskunság régi képfaragó és képmetsző művészete. Bemutatja Lükő Gábor. Szabó László utószavával. Lükő Gábor rajzaival és fotóival. Kiskunság régi művészete I. köt. Kecskemét, 1983., Bács-Kiskun Megyei Művelődési Központ. Fekete-fehér fotókkal és rajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
19674.

3 600 HUF
9,33
10,29
Martos Gábor: Önarckép nyaklánccal. Női alkotók a műkereskedelemben. Bp.,[2021],Typotex. Kiadói papírkötés.
19675.

4 000 HUF
10,36
11,43
Varga Vera: Róth Miksa művészete. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19676.

3 000 HUF
7,77
8,57
A magyar grafika külföldön. Németország 1919-1933. / Ungarische Graphik im Ausland. Deutschland 1919-1933. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Born Miklósné. (Bp., 1989), Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
19677.

3 600 HUF
9,33
10,29
5 db Corvina kiadású könyv - A bécsi porcelán, Régi harangok, Modern magyar fémművesség, Magyar vadász lőportartók, Árpád-kori ötvösség. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19678.

3 000 HUF
7,77
8,57
English, Paul: Erotikens historia i Europa. Göteborg, 1932, Elanders Boktrydckeri Aktiebolag. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban
19679.

3 600 HUF
9,33
10,29
A művészet története. Festészet, szobrászat, építészet. Szerk.: Kasza T. Márta. Bp., 2003, Képzőművészeti Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19680.

2 600 HUF
6,74
7,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF