4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Bánszky Pál: A naiv művészet Magyarországon. A szerző, Bánszky Pál (1929-2015) művészettörténész és néprajzkutató által Kútvölgyi Mihály (1944-?) fotóművész részére DEDIKÁLT példány Bp., 1984, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.