4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Dr. Lázár Béla: Mányoki Ádám (1673-1757) élete és művészete. Bp., 1933, Légrády, 1 (címkép) t.+ 144 p.+ 47 t. (ebből 43 kétoldalas)+ 2 (kihajtható hasonmás) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, az elülső borítón kis folttal, belül a lapok jó állapotban.