2 400 HUF
F. Supka Magdolna: A magyar úrihímzés. A szerző, Supka Magdolna 'Manna' (1914-2005) által DEDIKÁLT példány! A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Művészettörténeti és Keresztényrégészeti Intézetének dolgozatai 52. sz. Bp., 1938, (Ladányi Jánosné-ny.), 38 p.+VI t.+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szakadt gerinccel, sérült, szétvált kötéssel.