2 000 HUF
Veress Ferenc: A rászedett ember. Eger, 1974, Hajdúsági Múzeum. Színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. + Veress Ferenc (1908-1983) jelzés nélküli akvarellképe, hátoldalán feliratozva, hajtva, lapszéli sérülésekkel, 29,5x20,5 cm