Graf de la Garde: Gemälde des Wiener Kongresses 1814-1815. Második kötet. München, 1912, Georg Müller. Német nyelven. 24 fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval. Csak a 2. kötet!
Czigler Ignácz: Művelődéstörténet. Különös tekintettel a képzőművészetek fejlődésére. Az ifjuság számára írta: - -. Bp., 1896, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+199 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett kék egészvászon-kötés, Haladás-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó szennylapokkal.
Grafikák Kállai Ernő hagyatékából. Összeáll.: Andrási Gábor. Bp., 1984, TISSZO GT. Az Óbudai Pincegaléria 1984. október 2. és november 4. közötti kiállításának katalógusa. 10 p. Fekete-fehér képekkel, többek közt Bortnyik Sándor, Tihanyi Lajos, Koszta József, Martyn Ferenc műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
Dr. Layer Károly: Néhai Bischitz Gyula dr. porcellánplasztikai gyüjteményének kiállítása. Bp., 1928, Országos Magyar Iparművészeti Múzeum (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 31+(1) p. Kiadói papírkötés.