Ungarn 2000. Das neue kulturelle Gesicht Ungarns. München, 1999, Galerie der Künstler. Többek közt Fehér László és Deim Pál műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dedekam, Hans: Kunstindustrimuseet i Oslo i femti aar 1876-1926. Oslo, 1926, Det Mallingske Bogtrykkeri, 227 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Norvég nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
1911 Művészet. X. évfolyam. Szerk.: Lyka Károly.Bp., Singer és Wolfner,(Hornyánszky Viktor-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félbőr-kötésben, egy oldal (157/158.) és egy tábla (Csók István: Séta) hiányzik, kopott borítóval, a borítón papírborítás kissé elvált, néhány foltos lappal, kissé dohos.
1913 Művészet. XII. évf. Szerk.: Lyka Károly. Bp., Singer és Wolfner,(Hornyánszky Viktor-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap sérült, a címlapon papírnyomok, a Körösfői Kriesch Aladár litográfia hiányzik.
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1905), Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.), 140 p.+ 10 (színes műmellékletek, feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva; többek között Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János és ...