Books: Architecture, Art

Number of items: 292

Ungarn 2000. Das neue kulturelle Gesicht Ungarns. München, 1999, Galerie der Künstler. Többek közt Fehér László és Deim Pál műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19742.

2 000 HUF
5,18
5,71

19743.

2 000 HUF
5,18
5,71

Bálint Endre. Szabadi Judit művészettörténész bevezetőjével. Bp., 1979, Corvina, 12 p.+12 t. Kiadói papír mappában, 37x28,5 cm.
19744.

2 200 HUF
5,70
6,29

19745.

2 800 HUF
7,25
8,00

1913 Művészet. XII. évf. Szerk.: Lyka Károly. Bp., Singer és Wolfner,(Hornyánszky Viktor-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap sérült, a címlapon papírnyomok, a Körösfői Kriesch Aladár litográfia hiányzik.
19746.

2 800 HUF
7,25
8,00

Stefan Koja: Monet. Vienna 1996. Prestel. Kiadói papírkötésben
19747.

1 400 HUF
3,63
4,00

1958 Foto folyóirat 1958 V. teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
19748.

1 000 HUF
2,59
2,86

1959 Foto folyóirat 1959 VI. teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
19749.

1 000 HUF
2,59
2,86

Veress Ferenc: A rászedett ember. Eger, 1974, Hajdúsági Múzeum. Színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. + Veress Ferenc (1908-1983) jelzés nélküli akvarellképe, hátoldalán feliratozva, hajtva, lapszéli sérülésekkel, 29,5x20,5 cm
19750.

2 000 HUF
5,18
5,71

Végvári Lajos: Szőnyi István - Bernáth Aurél. Miskolc, 2003, Well-Press Kiadó. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval.
19751.

2 000 HUF
5,18
5,71

19752.

2 000 HUF
5,18
5,71

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1905), Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.), 140 p.+ 10 (színes műmellékletek, feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva; többek között Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János és Magyar-Mannheimer Gusztáv munkáival. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kisebb foltokkal, kopásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
19753.

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1905), Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.), 140 p.+ 10 (színes műmellékletek, feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva; többek között Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János és ...

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF