19935.
460. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Bp.,1963,Magyar Nők Országos Tanácsa. III. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel.