19921.
460. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Z. Tábori Piroska: Mit mivel tisztítsunk. A tisztogatás kis lexikonja. Boldog Élet Könyvtára. 35. sz. hn., én., Élet és Egészség,(Gyarmati és Bősz-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, szakadt címlappal. + Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Váncza sütőpor receptkönyve. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Az 1936-os kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.