Books: History

Number of items: 215

Ifj. Vayer Lajos: Magyar uralkodók. Officina Képeskönyvek 45/46. Bp., 1942, Officina, 30+2 p.+20 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány bejelöléssel, kissé foltos lapélekkel.
19460.

1 600 HUF
4,24
4,57
Nagy Miklós: Takáts Sándor r. tag emlékezete. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek. XXII. köt. 16. sz. Bp., 1937, MTA, 113+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, bejelölésekkel és aláhúzásokkal.   Takáts Sándor (1860-1932) történész, levéltáros.
19461.

1 600 HUF
4,24
4,57
Ego: A Hazai Általános Biztositó-Társaság, Kossuth Ferenc és Rónai (Rottenburg) Mór. Bp., 1895, Országgyűlési Értesítő Kő- és Könyvnyomda Rt., 19 p.
19462.

1 600 HUF
4,24
4,57
Szovjetúnió kommunista (bolsevik) pártjának története + Fehér könyv - A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
19463.

900 HUF
2,39
2,57
Mihályfi Ákos és alkotótársai: Gróf Apponyi Albert elnök emlékezete. Bp., 1937, kiadói papírkötés, jegyzetekkel.
19464.

900 HUF
2,39
2,57
4 darab kommunista könyv: A leninizmus alapjai, Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése, Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben, Alkotmány, szocializmus, demokrácia. Papírkötés, sérülésekkel.
19465.

900 HUF
2,39
2,57
Williamson, J. A.: A brit birodalom születése és kifejlődése.    A brit birodalom születése és kifejlődése. (Oxford. 1944. Univ. Pr.) 37 l. Oxfordi füzetek világkérdésekről. 29. szám. Fűzve, kiadói borítékban
19466.

1 000 HUF
2,65
2,86
Boldizsár Iván: Összeesküvés a magyar nép ellen. Bp., 1952, Szikra, 187+(1) p. Kiadói félvászon-kötés.
19467.

1 200 HUF
3,18
3,43
Manga János: Magyar népdalok, népi hangszerek. Bp., 1975. Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.
19468.

1 000 HUF
2,65
2,86
Tóth László: A szemtanú. Kaposvártól-Washingtonig. [A fotóriporter életrajza] Bp., é.n. Ajtósi Dürer Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
19469.

1 000 HUF
2,65
2,86
9
Kecskemét is kiállítja... Gáspár András, Erdősi Imre, Lestár Péter, Muraközy János, 71. honvéd zászlóalj, 16. (Károlyi) huszárezred, Kecskemét város szabadcsapata. Szerk. Székelyné Kőrösi Ilona. Kecskemétiek a szabadságharcban II. Kecskemét, 2002. Kiadja a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Katona József Múzeuma. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
19470.

1 000 HUF
2,65
2,86
19471.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF