Books: History Number of items: 215
2803842
19497
460
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2804121
19498
460
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2974575
19499
460
Books: History
Other collectibles
1 400 HUF
2945736
19500
460
Books: History
Other collectibles
1 600 HUF
2804125
19501
460
Books: History
Other collectibles
1 400 HUF
2741877
19502
460
Books: History
Other collectibles
Dús Ágnes (szerk.).: Magyarország miniszterelnökei 1848- 1990 Bp, 1993,Cégér. Papírborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
3048799
19503
460
Books: History
Other collectibles
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Budapest, 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 400 HUF
3051090
19504
460
Books: History
Other collectibles
Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk.: Lukinich Imre. Bp., [1926], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 367+(1) p. + 3 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
1 200 HUF
3044960
19505
460
Books: History
Other collectibles
A görög szellem Európa kultúrájában. Összeáll.: Geréb József. Kultura és Tudomány. Bp., 1921, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1 800 HUF
2971878
19506
460
Books: History
Other collectibles
Markó László: A magyar állam főméltóságai Szent Istvántól napjainkig. Budapest, 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
3034277
19507
460
Books: History
Other collectibles
Dienes István et al.: Ancient Cultures of the Uralian Peoples. Szerk.: Hajdú Péter. Bp., 1976, Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
3088501
19508
460
Books: History
Other collectibles
Emlékkönyv a Hóman-Szekfű-Kerényi szerkesztésében kiadott Egyetemes történet megjelenése alkalmából. Bp., é.n. [1937?], Magyar Szemle Társaság, 31+(1) p.+ 1 (duplaoldalas térkép) t. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé foltos, a könyvtesttől részben elvált borítóval, ceruzás bejegyzésekkel, az utolsó lap sérült.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035